Personal Sjöbo

Personal Personal

Enhetschef
Annika Kharraziha
0416-274 29
annika.kharraziha@sjobo.se   

Hanna
Andersson
Barn- och ungdomsbibliotekarie, Sjöbo bibliotek
0416-271 63
hanna.andersson@sjobo.se  

Mattias Andersson

Assistent, Europa Direkt sydöstra Skåne, Sjöbo bibliotek
0416-271 67
mattias.andersson@sjobo.se

Carola Falk
Filialansvarig bibliotekarie, Blentarps bibliotek
0416-271 68
carola.falk@sjobo.se


Elisabeth Hundt
Filialansvarig assistent, Vollsjö bibliotek
0416-5779 64
elisabeth.hundt@sjobo.se
 

Ann Liljedahl
Biblioteksassistent, Boken kommer, talböcker, Sjöbo bibliotek
0416-271 67
ann.liljedahl@sjobo.se


Åsa Majander-Fischer
Bibliotekarie, inköp, Sjöbo bibliotek
0416-271 61
asa.majander-fischer@sjobo.se


Annika Nilsson
Filialansvarig bibliotekarie, Lövestad bibliotek
0417-210 85
annika.nilsson@sjobo.se


Maja Ricci
Bibliotekarie, samordnare, IT, Sjöbo bbliotek
0416-271 64
maja.ricci@sjobo.se


Christofer Stenkula
Bibliotekarie, inköp, Sjöbo bibliotek
0416-271 63
christofer.stenkula@sjobo.se